21.11
13:00
1. Maj Ruma
Omladinac
1
0
|
21.11.2020 13:00 | 1 : 0 | |||||||
21.11
13:00
OFK VrŔac
OFK Stari Grad
3
0
|
21.11.2020 13:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
13:00
BaÄka 1901
Vojvodina 1928
2
1
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Hajduk 1912
Kozara
6
1
|
21.11.2020 13:00 | 6 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Sloga (Ä)
Jedinstvo (SP)
2
1
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Sloboda
BeÄej 1918
2
5
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 5 | |||||||
21.11
13:00
Dinamo 1945
Feniks 1995
2
1
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
21.11
13:00
MaÄva 1929
Jedinstvo
2
1
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Gruža
BuduÄnost (A)
2
4
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 4 | |||||||
21.11
13:00
Sloga (P)
ŽelezniÄar (L)
7
0
|
21.11.2020 13:00 | 7 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Mladi radnik 1926
Takovo
2
0
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Sloga 33
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
1
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
|
21.11
13:00
RadniÄki (O)
BSK BorÄa
2
0
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.11
11:00
GSP Polet DorÄol
BASK
0
2
|
21.11.2020 11:00 | 0 : 2 | |||||||
21.11
13:00
Brodarac
Crvena zvezda
5
1
|
21.11.2020 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Lokomotiva
BSK 1925
4
0
|
21.11.2020 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.11
10:00
SinÄeliÄ
SremÄica
0
0
|
21.11.2020 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Mladenovac
LeŔtane
0
1
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
|
21.11
13:00
Moravac Orion
Rembas
2
3
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 3 | |||||||
21.11
13:00
SFK Morava
TimoÄanin
1
1
|
21.11.2020 13:00 | 1 : 1 | |||||||
21.11
13:00
OFK TopliÄanin
Mladost
2
0
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 0 | |||||||
21.11
13:00
OFK SinÄeliÄ
PÄinja
5
0
|
21.11.2020 13:00 | 5 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Dunav
Timok 1919
0
1
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
21.11
13:00
GoÄ
KoriÄani
2
1
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Mokra Gora
BuduÄnost
2
1
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
21.11
13:00
Sloga (B)
KaraÄorÄe
1
1
|
21.11.2020 13:00 | 1 : 1 |
|
21.11
13:00
FAP
Jasen
3
1
|
21.11.2020 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Sevojno
Polimlje
0
2
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
21.11
13:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Drina
1
0
|
21.11.2020 13:00 | 1 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Mladost (Dr)
OFK Divci
1
2
|
21.11.2020 13:00 | 1 : 2 |
21.11
13:00
ObiliÄ
Crvenka
3
2
|
21.11.2020 13:00 | 3 : 2 | |||||||
21.11
13:00
Srbobran
Vojvodina (T)
3
0
|
21.11.2020 13:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
13:00
RadniÄki (S)
BajŔa
1
1
|
21.11.2020 13:00 | 1 : 1 | |||||||
21.11
13:00
ÄSK Pivara
Hercegovac
0
2
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 2 | |||||||
21.11
13:00
Mladost APA
NjegoÅ”
4
1
|
21.11.2020 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Tekstilac
Mladost (T)
3
2
|
21.11.2020 13:00 | 3 : 2 |
21.11
13:00
Jedinstvo (BK)
OFK Kikinda 1909
2
3
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 3 | |||||||
21.11
13:00
BuduÄnost
Omladinac FAM
3
2
|
21.11.2020 13:00 | 3 : 2 | |||||||
21.11
13:00
RadniÄki (S)
Naftagas
2
4
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 4 |
21.11
13:00
Mladost
Sremac Vojka
4
1
|
21.11.2020 13:00 | 4 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Cement
Sloga (E)
0
0
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 0 | |||||||
21.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
Crvena Zvezda
3
2
|
21.11.2020 13:00 | 3 : 2 | |||||||
21.11
13:00
RadniÄki
Borac
0
1
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
|
21.11
13:00
Morava 1918
MeŔevo
3
2
|
21.11.2020 13:00 | 3 : 2 | |||||||
21.11
13:00
Blagotin
Sloga (M)
2
1
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Kopaonik
Juhor
3
0
|
21.11.2020 13:00 | 3 : 0 |
|
21.11
13:00
BSK
Tanasko RajiÄ
0
2
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.11
11:00
Senjak
Bor 1919
1
2
|
21.11.2020 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
Brodoremont
Balkanski
3
1
|
21.11.2020 13:00 | 3 : 1 |
|
21.11
13:00
Delijski Vis
OFK Napredak 1929
5
2
|
21.11.2020 13:00 | 5 : 2 |
|
21.11
13:00
Pusta Reka
DobriÄ
6
0
|
21.11.2020 13:00 | 6 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
BuduÄnost
Svetlost
1
3
|
21.11.2020 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.11
13:00
Sloga
Äekmin
3
0
|
21.11.2020 13:00 | 3 : 0 |
|
21.11
13:00
Napredak
VinÄa
4
1
|
21.11.2020 13:00 | 4 : 1 |
|
21.11
13:00
GFK Sloven
Napredak
2
1
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Rudar
BSK
1
4
|
21.11.2020 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
21.11
13:00
ŽelezniÄar
Donji Srem 2015
2
3
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 3 |
21.11
13:00
Partizan (U)
HajduÄica
2
4
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 4 |
21.11
13:00
TvrÄava
Kordun
1
2
|
21.11.2020 13:00 | 1 : 2 | |||||||
21.11
13:00
Polet
BuduÄnost (G)
4
1
|
21.11.2020 13:00 | 4 : 1 |
21.11
13:00
TornjoÅ”
BuduÄnost
2
1
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Napredak
Jadran
0
0
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 0 |
21.11
13:00
ASK
Mladost (L)
2
0
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
21.11
Mladost 1948
Sloga (M)
1
1
|
21.11.2020 | 1 : 1 |
|
21.11
13:00
Borac (P)
Trnava
4
2
|
21.11.2020 13:00 | 4 : 2 |
|
21.11
13:00
OFK Futog
ŽSK
3
5
|
21.11.2020 13:00 | 3 : 5 |
|
||||||
21.11
13:00
Omladinac
FruŔkogorac
0
0
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 0 |
|
21.11
13:00
BSK
PoreÄ
3
0
|
21.11.2020 13:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Krivelj
RadniÄki
3
0
|
21.11.2020 13:00 | 3 : 0 |
21.11
13:00
Sloga (D)
Kutlovo
1
4
|
21.11.2020 13:00 | 1 : 4 |
|
21.11
13:00
TrgovaÄki
Sirakovo
4
1
|
21.11.2020 13:00 | 4 : 1 |
|
21.11
13:00
Palilula
Mladost
2
5
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 5 | |||||||
21.11
13:00
Sloga
Borac
6
0
|
21.11.2020 13:00 | 6 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Svrljig
OFK Rutevac 1908
0
3
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 3 |
21.11
13:00
KaraÄorÄe
Rudar
2
1
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Mladost (V)
Granit
7
0
|
21.11.2020 13:00 | 7 : 0 |
|
21.11
13:30
Morava (KS)
Mladost (J)
2
1
|
21.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
21.11
13:00
Pepeljevac
OFK OseÄina
0
2
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
OFK JabuÄje
Joks Junajted
0
1
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
OFK BrÄanac
Strmovo 1968
1
4
|
21.11.2020 13:00 | 1 : 4 |
|
21.11
13:00
SinÄeliÄ
Hajduk Stanko
2
4
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 4 |
21.11
13:00
Mlada krila
Jedinstvo (D)
2
0
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
21.11
13:30
Sloboda
Bratstvo
2
1
|
21.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
13:30
SinÄeliÄ 1934
VinoraÄa
3
1
|
21.11.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.11
13:30
Ursule
Zenit
3
1
|
21.11.2020 13:30 | 3 : 1 |
|
21.11
13:00
Ratkovac
OFK Paljuvi
0
2
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
21.11
14:00
Omladinac
Semedraž
1
3
|
21.11.2020 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.11
14:00
Takovski Ustanak
Brezak
0
3
|
21.11.2020 14:00 | 0 : 3 | |||||||
21.11
14:00
Lunjevica
FC Stella Rossa
6
2
|
21.11.2020 14:00 | 6 : 2 |
|
||||||
21.11
14:00
Majdan
Å ilopaj
7
3
|
21.11.2020 14:00 | 7 : 3 |
|
||||||
21.11
14:00
Å umadija
VelereÄ 94
3
2
|
21.11.2020 14:00 | 3 : 2 |
|
21.11
13:00
Studenac
Sloga
3
2
|
21.11.2020 13:00 | 3 : 2 |
|
21.11
13:00
Rad 1974
DobriÄ 1974
3
1
|
21.11.2020 13:00 | 3 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Balajnac
JugoviÄi 1976
2
1
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
21.11
13:00
Zmajevac
Kapidžija
1
1
|
21.11.2020 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Borac
Konjuh
8
3
|
21.11.2020 13:00 | 8 : 3 |
|
21.11
13:00
BuduÄnost
Morava
4
2
|
21.11.2020 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
Milakovac 2018
ZgodaÄica
3
1
|
21.11.2020 13:00 | 3 : 1 |
|
21.11
13:30
Tuzla City
Mladost
1
0
|
21.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.11
13:30
Sarajevo
Olimpik
2
0
|
21.11.2020 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.11
13:30
Krupa
Velež
1
1
|
21.11.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.11
13:30
Zrinjski
Borac
2
1
|
21.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
13:30
ŽeljezniÄar
Sloboda
2
2
|
21.11.2020 13:30 | 2 : 2 |
|
21.11
13:00
Rudar
DeÄiÄ
0
2
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.11
15:00
Zeta
Sutjeska
0
1
|
21.11.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.11
14:00
Jezero
Podgorica
0
0
|
21.11.2020 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.11
15:00
Iskra
OFK Titograd
1
1
|
21.11.2020 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.11
16:00
BuduÄnost
OFK Petrovac
2
1
|
21.11.2020 16:00 | 2 : 1 |
|
21.11
16:00
Aston Villa
Brighton
1
2
|
21.11.2020 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.11
21:00
Manchester United
West Bromwich Albion
1
0
|
21.11.2020 21:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.11
13:30
Newcastle United
Chelsea
0
2
|
21.11.2020 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
21.11
18:30
Tottenham Hotspur
Manchester City
2
0
|
21.11.2020 18:30 | 2 : 0 |
|
21.11
13:30
AFC Bournemouth
Reading
4
2
|
21.11.2020 13:30 | 4 : 2 | |||||||
21.11
16:00
Barnsley
Nottingham Forest
2
0
|
21.11.2020 16:00 | 2 : 0 | |||||||
21.11
16:00
Bristol City
Derby County
1
0
|
21.11.2020 16:00 | 1 : 0 | |||||||
21.11
16:00
Luton Town
Blackburn Rovers
1
1
|
21.11.2020 16:00 | 1 : 1 | |||||||
21.11
16:00
Middlesbrough
Norwich City
0
1
|
21.11.2020 16:00 | 0 : 1 | |||||||
21.11
16:00
Millwall
Cardiff City
1
1
|
21.11.2020 16:00 | 1 : 1 | |||||||
21.11
16:00
Preston North End
Sheffield Wednesday
1
0
|
21.11.2020 16:00 | 1 : 0 | |||||||
21.11
16:00
Queens Park Rangers
Watford
1
1
|
21.11.2020 16:00 | 1 : 1 | |||||||
21.11
16:00
Stoke City
Huddersfield Town
4
3
|
21.11.2020 16:00 | 4 : 3 | |||||||
21.11
16:00
Swansea City
Rotherham United
1
0
|
21.11.2020 16:00 | 1 : 0 | |||||||
21.11
16:00
Wycombe Wanderers
Brentford
0
0
|
21.11.2020 16:00 | 0 : 0 |
21.11
21:00
Atletico Madrid
Barcelona
1
0
|
21.11.2020 21:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.11
14:00
Levante
Elche
1
1
|
21.11.2020 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.11
18:30
Sevilla
Celta Vigo
4
2
|
21.11.2020 18:30 | 4 : 2 |
|
||||||
21.11
16:15
Villarreal
Real Madrid
1
1
|
21.11.2020 16:15 | 1 : 1 |
|
21.11
15:30
Bayern
Werder
1
1
|
21.11.2020 15:30 | 1 : 1 | |||||||
21.11
15:30
Borussia M'gladbach
Augsburg
1
1
|
21.11.2020 15:30 | 1 : 1 | |||||||
21.11
15:30
Hoffenheim
Stuttgart
3
3
|
21.11.2020 15:30 | 3 : 3 | |||||||
21.11
18:30
Eintracht Frankfurt
RB Leipzig
1
1
|
21.11.2020 18:30 | 1 : 1 | |||||||
21.11
20:30
Hertha BSC
Borussia Dortmund
2
5
|
21.11.2020 20:30 | 2 : 5 | |||||||
21.11
15:30
Schalke 04
Wolfsburg
0
2
|
21.11.2020 15:30 | 0 : 2 | |||||||
21.11
15:30
Arminia
Bayer 04
1
2
|
21.11.2020 15:30 | 1 : 2 |
21.11
17:00
Brest
Saint-Etienne
4
1
|
21.11.2020 17:00 | 4 : 1 |
|
21.11
15:00
Crotone
Lazio
0
2
|
21.11.2020 15:00 | 0 : 2 | |||||||
21.11
20:45
Juventus
Cagliari
2
0
|
21.11.2020 20:45 | 2 : 0 | |||||||
21.11
18:00
Spezia
Atalanta
0
0
|
21.11.2020 18:00 | 0 : 0 |
21.11
14:00
Voždovac
Novi Pazar
1
1
|
21.11.2020 14:00 | 1 : 1 | |||||||
21.11
14:00
Napredak
TSC
2
1
|
21.11.2020 14:00 | 2 : 1 | |||||||
21.11
16:00
Partizan
Proleter
1
0
|
21.11.2020 16:00 | 1 : 0 | |||||||
21.11
13:00
InÄija
RadniÄki (N)
1
0
|
21.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
21.11
13:00
RFK GrafiÄar
Sloga (K)
5
1
|
21.11.2020 13:00 | 5 : 1 | |||||||
21.11
13:00
RadniÄki (P)
ŽelezniÄar (P)
0
1
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Borac 1926
Kolubara
1
2
|
21.11.2020 13:00 | 1 : 2 | |||||||
21.11
13:00
Zemun
Loznica
1
2
|
21.11.2020 13:00 | 1 : 2 |
21.11
10:00
RadniÄki (NB)
RFK GrafiÄar
1
2
|
21.11.2020 10:00 | 1 : 2 | |||||||
21.11
13:00
Trayal
Partizan
1
6
|
21.11.2020 13:00 | 1 : 6 |
21.11
10:00
InÄija
Dinamo 1945
5
0
|
21.11.2020 10:00 | 5 : 0 |
21.11
10:00
Petar PuaÄa
Hajduk 1912
2
2
|
21.11.2020 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.11
08:30
BaÄka 1901
RadniÄki 1912
1
3
|
21.11.2020 08:30 | 1 : 3 |
|
21.11
13:00
Å umadija 1903
BIP
2
0
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Å abac Sunrise
Sloga (K)
2
1
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Sloboda
Metalac
1
0
|
21.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
21.11
12:00
GFK Jagodina
OFK Lugomir
3
0
|
21.11.2020 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
11:00
OFK RadniÄki
Jedinstvo (P)
3
1
|
21.11.2020 11:00 | 3 : 1 |
|
21.11
13:00
Sloga 33
KaraÄorÄe
0
2
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 2 | |||||||
21.11
13:00
Borac 1932
OPK Rudar 2001
3
5
|
21.11.2020 13:00 | 3 : 5 |
|
||||||
21.11
13:00
Petar Dobrnjac
Sloboda
|
21.11.2020 13:00 | : | |||||||
21.11
13:00
Smederevo 1924
VGSK
5
1
|
21.11.2020 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Jasenica 2017
Zvižd
|
21.11.2020 13:00 | : | |||||||
21.11
11:00
Napredak
Mladi radnik 1926
0
2
|
21.11.2020 11:00 | 0 : 2 |
|
21.11
14:00
Bežanija
011
2
0
|
21.11.2020 14:00 | 2 : 0 |
21.11
11:00
OFK Beograd
Brodarac
5
1
|
21.11.2020 11:00 | 5 : 1 |
|
21.11
13:30
MaÄva
RFK GrafiÄar
0
4
|
21.11.2020 13:30 | 0 : 4 | |||||||
21.11
13:00
Teleoptik
RadniÄki (N)
1
1
|
21.11.2020 13:00 | 1 : 1 | |||||||
21.11
11:00
Internacional
Kiker
1
3
|
21.11.2020 11:00 | 1 : 3 |
21.11
09:00
Lokomotiva
IMT
1
6
|
21.11.2020 09:00 | 1 : 6 |
|
21.11
10:00
Proleter 2006
Index
0
1
|
21.11.2020 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.11
12:00
InÄija
Dinamo 1945
2
1
|
21.11.2020 12:00 | 2 : 1 |
|
21.11
12:00
Petar PuaÄa
Hajduk 1912
3
0
|
21.11.2020 12:00 | 3 : 0 |
|
21.11
13:00
Å umadija 1903
Apolon 2018
2
4
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 4 |
|
21.11
14:00
GFK Jagodina
RadniÄki (N)
4
1
|
21.11.2020 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.11
14:00
OFK RadniÄki
Bor 1919
6
0
|
21.11.2020 14:00 | 6 : 0 |
|
||||||
21.11
14:00
GFK DuboÄica
Trayal
2
5
|
21.11.2020 14:00 | 2 : 5 |
|
||||||
21.11
11:00
Dinamo
SFS Borac
3
6
|
21.11.2020 11:00 | 3 : 6 |
|
||||||
21.11
11:00
Radnik
Timok 1919
3
0
|
21.11.2020 11:00 | 3 : 0 |
|
21.11
09:30
Rakovica
RadniÄki (R)
4
0
|
21.11.2020 09:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.11
11:00
Jedinstvo
OFK Mladenovac
1
2
|
21.11.2020 11:00 | 1 : 2 |
21.11
00:00
TSK
Petar PuaÄa
3
0
|
21.11.2020 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
00:00
Jedinstvo (R)
Mladost (BJ)
2
3
|
21.11.2020 00:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.11
00:00
Sofeks
Proleter
2
0
|
21.11.2020 00:00 | 2 : 0 | |||||||
21.11
00:00
Borac (NS)
Kabel
2
4
|
21.11.2020 00:00 | 2 : 4 |
21.11
10:00
ÄukariÄki
OLE
4
2
|
21.11.2020 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.11
11:00
Teleoptik
OFK Beograd
0
1
|
21.11.2020 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.11
10:00
Voždovac
SinÄeliÄ
4
0
|
21.11.2020 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.11
11:00
IMT
Lokomotiva
2
1
|
21.11.2020 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
12:00
Rad
ADA
2
1
|
21.11.2020 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
12:00
BSK BorÄa
Brodarac
2
2
|
21.11.2020 12:00 | 2 : 2 |
|
21.11
13:00
OPK Rudar 1933
Mladi radnik 1926
2
1
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Soko 2015
Plana
0
5
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 5 | |||||||
21.11
13:00
Sloga 33
Cepelin 026
0
6
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 6 |
|
||||||
21.11
13:00
Å umadija (A)
ŽelezniÄar (P)
1
1
|
21.11.2020 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
RSK
PetliÄ SD 2006
4
0
|
21.11.2020 13:00 | 4 : 0 | |||||||
21.11
10:00
Smederevo 1924
SFU Gornjak
1
0
|
21.11.2020 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Äerdap
AF Duljaj
0
6
|
21.11.2020 13:00 | 0 : 6 |
21.11
10:00
Podunavac
Mladi radnik 1940
0
2
|
21.11.2020 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.11
AF DjokiÄ
BuduÄnost
8
0
|
21.11.2020 | 8 : 0 |
|
||||||
21.11
10:00
Bresje Superior
Jasenica 2017
4
3
|
21.11.2020 10:00 | 4 : 3 | |||||||
21.11
Udarnik
BaÄinac
5
0
|
21.11.2020 | 5 : 0 |
|
||||||
21.11
11:00
Mladost 1948
Osipaonica
0
12
|
21.11.2020 11:00 | 0 : 12 |
|
||||||
21.11
10:00
Proleter Mihajlovac
Cerovac 2013
4
0
|
21.11.2020 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.11
11:00
Sloboda
ŽelezniÄar Kusadak
2
3
|
21.11.2020 11:00 | 2 : 3 |
21.11
10:00
Senjak
Zadrugar
5
0
|
21.11.2020 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
21.11
10:00
Omladinac 2014
MaÄva 1929
5
0
|
21.11.2020 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
21.11
10:00
Fenix
Drina
1
2
|
21.11.2020 10:00 | 1 : 2 |
|
21.11
08:30
Teleoptik
Zemun
2
0
|
21.11.2020 08:30 | 2 : 0 |
|
21.11
16:15
Studentski grad
Jedinstvo
3
0
|
21.11.2020 16:15 | 3 : 0 |
21.11
Real
GFK Jagodina
2
1
|
21.11.2020 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
TimoÄanin
GFK DuboÄica
3
0
|
21.11.2020 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
Å ampion 2014
Duel Juniors
1
6
|
21.11.2020 | 1 : 6 |
|
||||||
21.11
RadniÄki (P)
Lider MGM
1
0
|
21.11.2020 | 1 : 0 |
|
||||||
21.11
OFK RadniÄki
Napredak
1
2
|
21.11.2020 | 1 : 2 |
|
||||||
21.11
Trayal Knez Lazar
RadniÄki (N)
1
2
|
21.11.2020 | 1 : 2 |
|
||||||
21.11
SFS Borac
Radnik
4
1
|
21.11.2020 | 4 : 1 |
|
||||||
21.11
Timok 1919
Kopernikus ŽelezniÄar
0
4
|
21.11.2020 | 0 : 4 |
|
||||||
21.11
RadniÄki (S)
Car Konstantin
1
1
|
21.11.2020 | 1 : 1 |
|
21.11
12:00
VoŔa AS
Voja GaÄiÄ
3
2
|
21.11.2020 12:00 | 3 : 2 |
|
21.11
Real NiÅ”
GFK Jagodina
2
0
|
21.11.2020 | 2 : 0 |
|
||||||
21.11
Knjaževac
GFK DuboÄica
0
3
|
21.11.2020 | 0 : 3 | |||||||
21.11
OFK Å ampion
Duel Juniors
1
4
|
21.11.2020 | 1 : 4 |
|
||||||
21.11
RadniÄki (P)
Lider MGM
1
1
|
21.11.2020 | 1 : 1 |
|
||||||
21.11
OFK RadniÄki
Duel Juniors 2
|
21.11.2020 | : | |||||||
21.11
Trayal Knez Lazar
RadniÄki (N)
1
10
|
21.11.2020 | 1 : 10 |
|
||||||
21.11
OFK ParaÄin
Radnik
9
3
|
21.11.2020 | 9 : 3 |
|
||||||
21.11
Timok 1919
Kopernikus ŽelezniÄar
0
2
|
21.11.2020 | 0 : 2 |
|
||||||
21.11
RadniÄki (S)
RadniÄki NiÅ” 2
1
10
|
21.11.2020 | 1 : 10 |
|
21.11
10:00
Sport Club 99
OFK Ras
14
4
|
21.11.2020 10:00 | 14 : 4 | |||||||
21.11
10:00
Pazar Juniors '01
AF AS Novi Pazar
2
2
|
21.11.2020 10:00 | 2 : 2 | |||||||
21.11
10:00
Kosmet
OFK Vlada DimitrijeviÄ
6
4
|
21.11.2020 10:00 | 6 : 4 |
|
||||||
21.11
10:30
Tutin
JoŔanica
0
10
|
21.11.2020 10:30 | 0 : 10 | |||||||
21.11
13:00
Jedinstvo 2017
Bane 1931
2
2
|
21.11.2020 13:00 | 2 : 2 | |||||||
21.11
10:00
Pazar Juniors B
OFK National
0
2
|
21.11.2020 10:00 | 0 : 2 | |||||||
21.11
10:30
AF PopoviÄ
Bane 1931 - 2
1
9
|
21.11.2020 10:30 | 1 : 9 |
|
||||||
21.11
10:00
Pazar Juniors '01
OFK Ras
3
0
|
21.11.2020 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
10:00
Kosmet
Sport Club 99
0
2
|
21.11.2020 10:00 | 0 : 2 | |||||||
21.11
10:30
Tutin
AF AS Novi Pazar
3
19
|
21.11.2020 10:30 | 3 : 19 | |||||||
21.11
12:00
Jedinstvo 2017
OFK Vlada DimitrijeviÄ
3
0
|
21.11.2020 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
10:00
Pazar Juniors B
JoŔanica
0
3
|
21.11.2020 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.11
10:30
AF PopoviÄ
Bane 1931
0
3
|
21.11.2020 10:30 | 0 : 3 |
|
||||||
21.11
11:00
Bane 1931 - 2
OFK National
1
2
|
21.11.2020 11:00 | 1 : 2 |
|
21.11
09:30
POFK Savacium
Mladost
1
0
|
21.11.2020 09:30 | 1 : 0 | |||||||
21.11
10:00
Å abac Sunrise 2
MaÄva 1
6
1
|
21.11.2020 10:00 | 6 : 1 |
21.11
17:00
Split
Mornar
87
95
|
21.11.2020 17:00 | 87 : 95 |
21.11
16:30
Sveti ÄorÄe
BKK RadniÄki
70
83
|
21.11.2020 16:30 | 70 : 83 |
21.11
19:00
Srem
I Came To Play
86
79
|
21.11.2020 19:00 | 86 : 79 |
21.11
18:00
Požarevac
RadniÄki 1950
81
75
|
21.11.2020 18:00 | 81 : 75 | |||||||
21.11
18:00
Svilajnac
Jagodina
76
71
|
21.11.2020 18:00 | 76 : 71 |
21.11
13:30
M015
Student BB
75
63
|
21.11.2020 13:30 | 75 : 63 | |||||||
21.11
17:00
Zlatar
ÄaÄak 94
69
85
|
21.11.2020 17:00 | 69 : 85 |
21.11
16:00
Sport's World
Basketball Stars
96
54
|
21.11.2020 16:00 | 96 : 54 | |||||||
21.11
19:00
KaraÄorÄevo
Proleter
86
77
|
21.11.2020 19:00 | 86 : 77 |
21.11
13:30
OKK Spartak
Senta
78
50
|
21.11.2020 13:30 | 78 : 50 |
21.11
15:00
Neolit
BNS
48
90
|
21.11.2020 15:00 | 48 : 90 |
21.11
17:30
ApaÄ
Mix
79
49
|
21.11.2020 17:30 | 79 : 49 |
21.11
17:00
Trijumf
Hajduk Veljko
66
84
|
21.11.2020 17:00 | 66 : 84 |
21.11
18:00
Zlatibor
Dunav
97
77
|
21.11.2020 18:00 | 97 : 77 | |||||||
21.11
19:00
TamiÅ”
Pirot
71
65
|
21.11.2020 19:00 | 71 : 65 | |||||||
21.11
18:00
VrŔac
OKK Beograd
91
86
|
21.11.2020 18:00 | 91 : 86 |
21.11
19:00
Cinkarna Celje
Orlovi
82
67
|
21.11.2020 19:00 | 82 : 67 |
21.11
15:30
Kraljevo
SPD RadniÄki
94
66
|
21.11.2020 15:30 | 94 : 66 |
21.11
16:00
Proleter
Delfin
82
43
|
21.11.2020 16:00 | 82 : 43 | |||||||
21.11
18:00
Stara Pazova
Sivac
89
59
|
21.11.2020 18:00 | 89 : 59 |
21.11
15:30
Lim
Užice
82
42
|
21.11.2020 15:30 | 82 : 42 |
21.11
12:30
Marinos
Borac
59
77
|
21.11.2020 12:30 | 59 : 77 | |||||||
21.11
15:30
Sloboda
Sloga
73
51
|
21.11.2020 15:30 | 73 : 51 | |||||||
21.11
13:30
SPD RadniÄki
Konstantin
102
66
|
21.11.2020 13:30 | 102 : 66 |
21.11
12:00
NiÅ” 2
Jagodina
1
3
|
21.11.2020 12:00 | 1 : 3 | |||||||
21.11
20:00
MOK TopliÄanin 97
Desetka
3
0
|
21.11.2020 20:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
19:00
Hajduk Veljko
Vranje
3
0
|
21.11.2020 19:00 | 3 : 0 |
21.11
19:00
KaraÄorÄe 2
Crnjanski
3
1
|
21.11.2020 19:00 | 3 : 1 | |||||||
21.11
16:45
Roda
Fortuna Plus
3
2
|
21.11.2020 16:45 | 3 : 2 |
21.11
16:00
Stražilovo
Hajduk
3
2
|
21.11.2020 16:00 | 3 : 2 | |||||||
21.11
12:00
Novi Sad 2
Dunav Voley 2
3
0
|
21.11.2020 12:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
16:00
Sloven
Mladost (T)
3
0
|
21.11.2020 16:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
19:00
Klek SrbijaŔume 2
Vrbas
3
0
|
21.11.2020 19:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
14:30
Botafogo
MagliÄ 1953
0
3
|
21.11.2020 14:30 | 0 : 3 |
21.11
Radan
Mladost
|
21.11.2020 | : | |||||||
21.11
DuboÄica - 2
MOK TopliÄanin 97 - 2
|
21.11.2020 | : | |||||||
21.11
Jablanica
Surdulica
|
21.11.2020 | : |
21.11
19:00
Smederevo Carina
VA 014 Bauwesen
3
0
|
21.11.2020 19:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
20:00
Novi Sad Maneks
Jedinstvo (SP)
3
0
|
21.11.2020 20:00 | 3 : 0 |
21.11
15:00
Loznica
BeÄej
0
3
|
21.11.2020 15:00 | 0 : 3 |
21.11
19:00
Sokolica
TehniÄar
0
3
|
21.11.2020 19:00 | 0 : 3 |
21.11
11:30
Mladi radnik
Tent 2
0
3
|
21.11.2020 11:30 | 0 : 3 |
21.11
15:30
BagljaÅ” 023
Futog West
0
3
|
21.11.2020 15:30 | 0 : 3 |
21.11
18:00
Volejbor-Tim
Ozren
3
2
|
21.11.2020 18:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.11
17:00
Timok
Pirot
3
0
|
21.11.2020 17:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
14:00
Knjaževac 2
Hajduk Veljko
0
3
|
21.11.2020 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.11
12:30
ZajeÄar 2
Viner
3
0
|
21.11.2020 12:30 | 3 : 0 |
21.11
13:00
SK Volej
Volejstars
3
1
|
21.11.2020 13:00 | 3 : 1 | |||||||
21.11
20:00
GrbiÄ
Novi Sad 2
0
3
|
21.11.2020 20:00 | 0 : 3 | |||||||
21.11
15:30
Merkur
Elan Volej
3
1
|
21.11.2020 15:30 | 3 : 1 | |||||||
21.11
18:00
Blok aut
Mladost
3
0
|
21.11.2020 18:00 | 3 : 0 |
21.11
17:00
Dunav Volej
Mladost 1979
0
3
|
21.11.2020 17:00 | 0 : 3 | |||||||
21.11
20:00
Dunav
Maks
3
1
|
21.11.2020 20:00 | 3 : 1 | |||||||
21.11
14:00
Mladost
Å trand Volej 2
3
1
|
21.11.2020 14:00 | 3 : 1 |
21.11
16:30
Goks IN
Spartak 2
0
3
|
21.11.2020 16:30 | 0 : 3 | |||||||
21.11
12:15
Vrbas
Win Volley
3
0
|
21.11.2020 12:15 | 3 : 0 | |||||||
21.11
14:00
Apatin
Elbraco Technoland CVS
3
2
|
21.11.2020 14:00 | 3 : 2 |
21.11
19:00
Proleter
Kikinda
2
3
|
21.11.2020 19:00 | 2 : 3 | |||||||
21.11
15:00
KrajiŔnik
KI 0230
0
3
|
21.11.2020 15:00 | 0 : 3 | |||||||
21.11
15:00
Banat
VrŔac
2
3
|
21.11.2020 15:00 | 2 : 3 |
21.11
Radan
TopliÄanin 2002
|
21.11.2020 | : | |||||||
21.11
00:00
Morava
ŽOK TopliÄanin
3
0
|
21.11.2020 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
Vlasina - 2
Panda 2
|
21.11.2020 | : | |||||||
21.11
Jablanica
Surdulica
|
21.11.2020 | : |
21.11
19:00
Ravno
ParaÄin
3
0
|
21.11.2020 19:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
19:00
Jagodina
Karadjordje
2
3
|
21.11.2020 19:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.11
19:00
RadniÄki 1977
SmeÄ 5 2
0
3
|
21.11.2020 19:00 | 0 : 3 |
|
21.11
18:00
Tutin
RaŔka 2
3
0
|
21.11.2020 18:00 | 3 : 0 |
|
21.11
19:00
TENT
Crvena zvezda
3
0
|
21.11.2020 19:00 | 3 : 0 |
21.11
19:00
Jedinstvo
Sterija
3
1
|
21.11.2020 19:00 | 3 : 1 | |||||||
21.11
16:00
Smederevo
InÄija
0
3
|
21.11.2020 16:00 | 0 : 3 |
21.11
18:00
Panonija
Ruma
3
0
|
21.11.2020 18:00 | 3 : 0 |
21.11
18:00
Crvenka
Vojvodina
21
35
|
21.11.2020 18:00 | 21 : 35 | |||||||
21.11
18:00
Spartak
DuboÄica 54
21
25
|
21.11.2020 18:00 | 21 : 25 |
21.11
17:00
RadniÄki
Metaloplastika
21
23
|
21.11.2020 17:00 | 21 : 23 | |||||||
21.11
19:00
ObiliÄ
Novi Pazar
29
36
|
21.11.2020 19:00 | 29 : 36 |
21.11
18:00
Sivac 69
InÄija
31
33
|
21.11.2020 18:00 | 31 : 33 | |||||||
21.11
19:00
MaÄva
Morava
36
27
|
21.11.2020 19:00 | 36 : 27 |
21.11
19:30
Zlatar
Bela Palanka
36
28
|
21.11.2020 19:30 | 36 : 28 | |||||||
21.11
17:00
Jastrebac
Vranje 1957
25
25
|
21.11.2020 17:00 | 25 : 25 | |||||||
21.11
14:00
Metalac
KurŔumlija
33
32
|
21.11.2020 14:00 | 33 : 32 | |||||||
21.11
18:00
Priboj
Hajduk Veljko
21
26
|
21.11.2020 18:00 | 21 : 26 |
21.11
19:00
RadniÄki
Knjaz 1957
29
25
|
21.11.2020 19:00 | 29 : 25 |
21.11
17:00
Mladost (V)
DuboÄica 54 2
30
26
|
21.11.2020 17:00 | 30 : 26 |
21.11
19:00
Sloga
Udarnik
37
21
|
21.11.2020 19:00 | 37 : 21 |
21.11
15:00
Arilje
Užice
19
26
|
21.11.2020 15:00 | 19 : 26 | |||||||
21.11
16:00
Bane
Župa 54
33
36
|
21.11.2020 16:00 | 33 : 36 |
21.11
16:00
Sombor
Crepaja
24
26
|
21.11.2020 16:00 | 24 : 26 |
21.11
18:30
Rusin
KljajiÄevo
29
26
|
21.11.2020 18:30 | 29 : 26 |
21.11
18:00
Ravangrad
Ruma - 14 ALL
13
29
|
21.11.2020 18:00 | 13 : 29 | |||||||
21.11
13:00
Proleter
Mladost (SC)
26
32
|
21.11.2020 13:00 | 26 : 32 | |||||||
21.11
19:00
Sloven
Temerin
24
18
|
21.11.2020 19:00 | 24 : 18 | |||||||
21.11
14:00
Laki
Spartak
17
38
|
21.11.2020 14:00 | 17 : 38 |
21.11
15:30
RadniÄki BG
RadniÄki
33
28
|
21.11.2020 15:30 | 33 : 28 |
21.11
14:00
Vranje
Mladost
24
19
|
21.11.2020 14:00 | 24 : 19 | |||||||
21.11
12:00
Munje
Radan
18
25
|
21.11.2020 12:00 | 18 : 25 |
21.11
16:30
Sloga 2
NemanjiÄ
37
27
|
21.11.2020 16:30 | 37 : 27 |
21.11
13:30
Bekament BB - 2
Metalac
27
24
|
21.11.2020 13:30 | 27 : 24 |
21.11
19:00
SPD RadniÄki
Bekament BB
30
34
|
21.11.2020 19:00 | 30 : 34 | |||||||
21.11
19:00
Bor RTB
Medicinar
23
18
|
21.11.2020 19:00 | 23 : 18 |
21.11
16:00
PanÄevo
KuÄevo
30
32
|
21.11.2020 16:00 | 30 : 32 | |||||||
21.11
12:00
Junior
Srem
27
29
|
21.11.2020 12:00 | 27 : 29 |
21.11
19:00
Å abac
Nais
19
7
|
21.11.2020 19:00 | 19 : 7 | |||||||
21.11
18:00
Vojvodina
Banjica
19
5
|
21.11.2020 18:00 | 19 : 5 |
21.11
19:00
Proleter
NBG Vukovi
13
9
|
21.11.2020 19:00 | 13 : 9 | |||||||
21.11
14:30
Palilula
TaÅ”
8
19
|
21.11.2020 14:30 | 8 : 19 |
21.11
11:00
TENT
DorÄol
10
4
|
21.11.2020 11:00 | 10 : 4 | |||||||
21.11
10:00
Mladost
BeÄej
21
12
|
21.11.2020 10:00 | 21 : 12 |
21.11
18:00
Fortuna
Spartak
3
10
|
21.11.2020 18:00 | 3 : 10 |
|
21.11
18:30
Solunac
FON - B
4
5
|
21.11.2020 18:30 | 4 : 5 |
|
21.11
Pirot
Progres
6
4
|
21.11.2020 | 6 : 4 | |||||||
21.11
Akademac
Gvozdeni puk
3
7
|
21.11.2020 | 3 : 7 |
21.11
15:30
Bezbednost 192
Flash
6
0
|
21.11.2020 15:30 | 6 : 0 | |||||||
21.11
21:00
Zlatibor
PP 192
5
4
|
21.11.2020 21:00 | 5 : 4 |
|
21.11
As
Zadrugar 2017
5
7
|
21.11.2020 | 5 : 7 |
|
||||||
21.11
00:00
NiÅ” 92
Lindoret
4
2
|
21.11.2020 00:00 | 4 : 2 |
|
21.11
18:00
FON
Vranje
6
2
|
21.11.2020 18:00 | 6 : 2 | |||||||
21.11
16:00
Crvena zvezda
KalÄa
4
1
|
21.11.2020 16:00 | 4 : 1 |
21.11
BRK Crvena Zvezda
Vojvodina
88
10
|
21.11.2020 | 88 : 10 |
|
||||||
21.11
Partizan
Rad Mozzart
15
20
|
21.11.2020 | 15 : 20 |
|
21.11
13:00
Black Hornets
Indians
30
38
|
21.11.2020 13:00 | 30 : 38 |
|